نتایج جستجو برای عبارت :

رزومه و CV چه تفاوت ها و کاربردهایی دارند؟

انواع رزومه نویسی به زبان انگلیسی
رزومه نویسی ترتیبی (Chronological resume):
رزومه های ترتیبی یکی از متداول ترین نوع رزومه های انگلیسی زبان هستند. در این مدل رزومه به طور معمول سوابق شغلی فرد در یک خط زمانی و با ذکر دقیق تاریخ نوشته میشود.اکثر شرکت ها برای استخدام، از شخص مورد نظر ارائه چنین رزومه ای را انتظار دارند.
درواقع با این رزومه در همان نگاه اول، کارفرما به روند صعوی یا نزولی رشد شما و تاریخچه شغلیتان پی ‌میبرد. اگر سوابق شغلی شما مرتبط با شغل
۱-یک رزومه کاری و توصیه نامه حرفه‌ای ایجاد کنیدظاهر رزومه و توصیه نامه شما مهم هستند. یک طراحی جذاب می‌تواند نظر استخدام کننده را جلب کند. البته این مسئله بیشتر زمانی اتفاق خواهد افتاد که یک انسان رزومه شما را مطالعه کند!
از یک قالب رزومه حرفه‌ای استفاده کنید
سریعترین راه برای دستیابی به یک رزومه حرفه‌ای که بتواند نظر کارفرمایان را جلب کند، استفاده از یک قالب رزومه حرفه‌ای و متناسب با توصیه نامه است. استفاده از یک قالب رزومه، کار شما را ب
مراحل ثبت رزومه برای قرار گرفتن در سایت و جستجوی کار برای شما:
1-ارسال شماره تماس در قسمت ثبت نظر همین مطلب.
2-تماس همکاران ما با شما از طریق تلگرام
3-ارسال رزومه(در صورت تمایل با پرداخت تعرفه رزومه شما ساخته می شود)
4-پرداخت تعرفه جهت قرار گرفتن نام شما در سایت جهت استخدام کارفرمایان(نام شما در لیست ما ثبت و در صورت یافتن کار مورد نظر جهت انجام مصاحبه با شما تماس گرفته می شود)
تعرفه ساخت رزومه پیشرفته:
فارسی:10000تومان
انگلیسی:20000تومان
تعرفه کاریا
اپلیکیشن اندروید CV Maker Free Resume builder CV Templates 2020 بهتون این امکان و میده که خیلی راحت رزومه خودتون و طراحی کنید . همونطور که میدونید دیگه تقریبا هرجایی که برای گرفتن شغلی اقدام کنید ازتون رزومه میخوان و طراحی رزومه هم کاری طاقت فرساست . این اپلیکیشن با قالب های متنوع خیلی سریع رزومه شما رو تولید میکنه .
ادامه مطلب
نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
جزئیات کمیدر Resume.io ، ما معتقدیم ساخت یک رزومه شایسته شغل باید یک فرایند سریع و ساده باشد. در واقع ، ما همیشه در مورد سیستم های ساختمانی بوده ایم که سریع و کاربردی هستند ، اما به طور مداوم نتایج خوبی کسب می کنیم.همه این موارد در سال 2012 شروع شد ، هنگامی که ما یک برنامه وب کوچک را راه اندازی کردیم که اسناد آنلاین مانند نامه های لغو و رزومه های اساسی را ساخته بود. چند ماه پس از راه اندازی ، ما یک روند عجیب را مشاهده کردیم. اکثر مردم فقط برای ساختن رزو
ما هزینه های سنگینی را برای آموزش خود پرداخت می کنیم به امید آن که بتوانیم با کسب مهارت های بیشتر در آینده شغل مناسبی پیدا کنیم و در یک شرکت خوب به راحتی استخدام شویم.
در صورتی که اوضاع استخدام و شرایط انتخاب رزومه ها برای دعوت به مصاحبه کاری کاملاً تغییر کرده و برای مدیران استخدام شرکت ها اصلاً اهمیتی ندارد که فرد متقاضی کار کجا درس خوانده است و مدرک تحصیلی خود را از کدام دانشگاه یا موسسه آموزشی دریافت کرده است.
پس اگر به دنبال یک رزومه برای
چند روز پیش یک اطلاعیه زده بود که برای جذب نویسنده و مترجم ان هم به صورت دورکاری نیازمند یاری سبز بچه های خلاق و نویسنده هستیم.زودی به این آدرس رزومه خودتان را بفرستید تا بعد از مطالعه بهتون بگیم استخدام شدید یا نشدید.
اطلاعیه یکی از مجلات قوی و پر بار روزنامه های اینترنتی بود که عضوش هستم و همیشه اخبارش را دنبال می کنم.دیدیم خب ما که تقریبا یه وبلاگر هستیم و یه وقت هایی متن های قشنگ هم می نویسیم چرا از این قافله عقب بمانیم.پاشدیم و شروع کردیم
نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
توضیحات فایل:
قالب آماده برای رزومه نویس مهندسان با فرمت ورد
در این بسته ۱۰ قالب از بهترین و مرسوم ترین قالب های خام رزومه شغلی و تحصیلی را به شما ارائه کرده ایم که بتوانید به کمک آن راحت تر و سریع تر رزومه خود را بنویسید. در تصویر زیر یک نمونه از آنها را می توانید ببینید.

اگر دانشجو هستید و برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر، نیاز به تهیه رزومه دارید!
اگر فارغ  التحصیل شده و جویای کار هستید و برای پیدا کردن یک شغل مناسب باید در ابتدا رزومه خوبی
رزومه شخصی محمد سعید بلوچی
رزومه شخ
نوشتن رزومه ممکن است کار دلهره آوری باشد. اگر شما قصد نوشتن رزومه دارید ما میتوانیم در اینجا طبق آخرین تحقیقات انجام شده در این زمینه در موسسات کاری و دانشگاهی، شما را راهنمایی کنیم.
رزوم در حقیقت تاریخچه ی کاری شما یا خلاصه ای از مهارت هایتان نیست. به رزومه تان به این صورت نگاه کنید: این یک آگهی یا تبلیغ است و شما محصول آن هستید. هدف شما این است که مسئول استخدام را متقاعد کنید که چیزی که شما میفروشید را بخرد؛ که باعث میشود شما به یک مصاحبه دست
رزومه دکتر رضا بهمنش
۱.دکترای تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی 
۲.دکترای عمومی دام پزشکی 
۳.کاندیدای دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی 
۴.مدیر اداره دامپزشکی شهرستان های مختلف به مدت ده سال
۵.مدیر مرکز رادیولوژی و سونوگرافی آلفا در محله صدر تهران
۶.فعال اجتماعی و سیاسی از سال ۸۲
این که آیا شما یک فارغ التحصیل کالج تازه، یک مدیر چاشنی به دنبال موقعیت جدید و یا یک مترجم آزاد و مایل به فرود اولین مشتریان خود را یک، یک چیز شما باید: یک وب سایت رزومه شخصی بسیار عالی است. به غیر از برجسته کردن مهارت های خود، یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا متوجه شده و ایستادگی کنید.
وب سایت رزومه شخصی چیست؟
وب سایت رزومه شخصی شما یک نسخه دیجیتالی از رزومه مقاله سنتی است. این نشان می دهد که تحصیلات، مهارت ها و موقعیت های قبلی یا پروژه هایی
جایگاه ترجمه کتاب در رزومه تحصیلی، مصاحبه دکتری و بنیاد نخبگان
تحصیل علم‌ودانش از چیزی که به نظر می‌رسد سخت‌تر است و ارتقا کیفیت نظام ‌آموزش‌عالی دائماً دانشجویان را به چالش می‌کشد تا کارنامه‌ پُر‌وپیمانی پس از فارغ‌التحصیلی داشته باشند. به همین دلیل ترجمه کتاب، دانشجویان را یک سروگردن بالاتر از سایر هم‌دانشگاهی‌ها قرار می‌دهد. این موارد باعث شده تا دانشجویان خوش‌فکر و نوآور به فکر ترجمه یا تألیف کتاب بیافتند تا از این طریق نه ت
س 
یکی از سوالاتی که برای کارجویان ( به ویژه کارجویان جدید فارغ‌التحصیل ) موجود هست این است که رزومه می بایست دربرگیرنده چه اطلاعاتی باشد . در پی خوا هیم رویت کرد یک رزومه حرفه‌ای بایستی مشتمل بر چه اطلاعاتی باشد . 
داده ها فردی در رزومه 
داده ها فردی معمولاً مشتمل بر اسم و اسم خانوادگی , نشانی , مورخ میلاد و شماره تماس ( گوشی تلفن اثبات و همراه ) می‌گردد . 
در قبل به دلیل رعایت مساله حرفه‌ای از افزودن عکس به رزومه دوری می‌کردند ( چون در صورت جا
اگر تمایل دارید به عنوان نویسنده در وبلاگ ما فعالیت کنید رزومه خود را به صورت یک نظر برای همین مطلب ارسال کنید.

ارسال لینک مجاز است.
نظر ها تنها به صورت خصوصی قابل ارسال است.
مکاتبات از طریق ایمیل صورت می گیرد، پس ورود ایمیل الزامی است.
از ارسال رزومه کذب جدا خودداری کنید.
در حال حاضر هیچ گونه حقوق مادی نه برای ما و نه برای نویسندگان در نظر گرفته نشده.
داشتن اطلاعاتی ارزشمند و مفید جهت ارائه در مورد رایانه الزامی است.
بعد از ارسال رزومه در ص
رزومه دکتر رضا بهمنش کاندیدای انتخابات شورایاری محله صدر منطقه سه
۱.دکترای تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی 
۲.دکترای عمومی دام پزشکی 
۳.کاندیدای دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی 
۴.مدیر اداره دامپزشکی شهرستان های مختلف به مدت ده سال
۵.مدیر مرکز رادیولوژی و سونوگرافی آلفا در محله صدر تهران
۶.فعال اجتماعی و سیاسی از سال ۸۲
چطور نمونه یک رزومه حرفه ای را بنویسیم
انسان به طور طبیعی ترجیح می دهد تا وظیفه ای که قابل پیش بینی و ساختارمند است را انجام دهد، تا از سردرگمی و عدم اطمینان جلوگیری کند و به موفقیت در کسب و کار خود دست پیدا کند. وقتی که من درباره برنامه کاری خود فکر می کنم، شخصا احساس می نمایم که بخش رزومه نویسی واقعا فرآیندی بی قاعده و فاقد نظم است.
این فرآیند فقط به معنای نوشتن رزومه حرفه ای نیست. اگر بخواهیم یک تعریف درست و کامل از آن ارائه دهیم، عبارت است ا
همانطور که اشاره شد به سبب اینکه خواندن رزومه
معمولا وقت گیر است و ممکن است متن نامه را طولانی نماید، توصیه می گردد
رزومه را بصورت پیوست ارسال کرده و از نوشتن آن در متن نامه پرهیز گردد.
مدیریت محترم ….
با سلام وعرض خسته نباشید
احتراما به استحضار می رساند عطف به اطلاعیه شماره ….. مورخه …. در باب
موضوع استخدامی، اینجانب ….. فرزند ….. به شماره ملی …. به پیوست ، مشخصات و
سوابق شغلی خود را تقدیم می دارم. امید است تجربیات و ویژگی های اینجانب
از ج
خلاصه رزومه:
آریا دکور با دارا بودن گرید B قادر به ارائه بهترین خدمات به شکل زیر می باشد:
ارائه خدمات کامل مربوط به حضور در نمایشگاه به صورت پکیج کامل
مدیریت پروژه از ابتدای طراحی تا زمان تحویل به مشتری
مطالعه و تحقیق،آمایش و پشتیبانی ساخت و تجهیز غرفه، ساخت استندهای نمایش کالا و چیدمان و غرفه آرایی
بهره گیری از اکیپ های اجرایی مجرب و کارآمد جهت تسریع اقدامات عملی
گارانتی اجرای غرفه طبق طرح موافقت شده و تحویل آن در زمان مقرر
تجهیز غرفه شامل:
ما آدما، دو گونه ایم. 
اونایی که رزومه قوی میسازن تا زندگی بهتری داشته باشن. 
اونایی که زندگی میکنن تا فقط رزومه بسازن.
اهمیت رزومه:
-رزومه یه وسیله منحصر به فردِ بازاریابی است. -رزومه مثه یه عکس فوریه که در کمترین زمان، شمارو به کارفرما معرفی میکنه. -شما نمیدونین که کارفرما چقدر مشتاقه که رزومه ی شمارو بخونه. -رزومه خودش یه منبع موثقی از اطلاعات شغلیه. -رزومه انعکاسِ نیاز ارزیابی کنندگان است.
اکثر ماها فکر می کنیم رزومه نویسی کاری ساده و جزئیه
 دانلود پاورپوینت کسب و کار COVER LETTER رزومه نویسی

دانلود پاورپوینت کسب و کار COVER LETTER رزومه نویسی
 به اطلاعاتی که مشخصا خواسته شده، مستقیماً اشاره کنید.CL باید در یک صفحه باشد.اشاره کنید که چطور می خواهید ادامه پروسه استخدام را دنبال کنید.- من منتظر اطلاع از طرف شما هستم.- من در طی دو هفته بعد با شما تماس خواهم گرفت.مشخصات و ویژگیهای خودتان را در CL منعکس کنید.- شخصیت، انگیزه ها، مهارتهای اجتماعی و ... 

دریافت فایل

با روزی هزار تومان پروفایل شخصی و رزومه کاری خودت را به دنیای دیجیتال معرفی کن. رزومه ساز آی نوتی iCV، سرویسی جدید از آی نوتی برای خدمت رسانی به خانواده بزرگ آی نوتی رونمایی خواهد شد.#inoti#icv#آی_نوتی#آی_نوتی_شیراز #رامیار_پارسی_شیراز #مهندس_عباس_اله_دادی

رزومه ساز حرفه ای خود را فقط با ر.زی هزار تومان بسازید.
هو
حقوق 9 میلیونی خیلی اغوا کننده بود. برای همین در کسری از ثانیه رزومه را در مقابل پیشنهاد همکاری‌شان فرستادم! البته آن‌ها هم در کسری از ثانیه خیلی با رزومه‌ی من حال کردند و دقیقن فردا صبحش زنگ زدند و قرار مصاحبه گذاشتند. توی همان مصاحبه هم لو دادند که خیلی خوششان آمده، هرچند مثلن گفتند برو تا ما تماس بگیریم! فردایش زنگ زدند که بیا نمونه کار بده ما بین تو و یک نفر دیگر مرددیم! یک ساعت نشده فرمودند از فردا بیا!
فردا پنج‌شنبه بود که رفتم و حقوق
وبلاگ و وبسایت چه تفاوت هایی دارند؟
امروزه طراحی وبسایت و ایجاد وبلاگ هر دو در دنیای وب رایج هستند. وبلاگ ها و وبسایت ها شباهت های ظاهری زیادی به هم دارند؛ به همین دلیل تشخیص و تمایز آن ها از یکدیگر نسبتا دشوار است. با این وجود هر کدام از این دو، ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند.

ادامه مطلب
این فرم ساختگی می باشد، برای شرکت های خصوصی، بنگاه ها و حتی مغازه ها که قصد گرفتن اطلاعات ، همکاری و استخدام افراد را دارند همچنین برای مراکز و وب سایت های کاریابی برای کسب اطلاعات کاربران و در خواست کنندگان آگهی های استخدامی و تهیه یک رزومه کامل جهت معرفی به نهادها و شرکت های مختلف کاربرد دارد.

فرم استخدام مخصوص شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی شامل ۱۰ بخش مجزا و تفکیک شده و طراحی شده به صورت استاندارد در یک برگ پشت و روی سایز A4 می باشد.
* (

اپیزود اول : چند وقت پیش ، یکی از ایمیل هام ریپلای شد که شما شرایط اولیه ما رو داری و اگه میخوای توو آزمون شرکت کنی به این آی دی تلگرام پیام بده! رفتم چک کردم دیدم نزدیک 4 ماه پیش براشون ایمیل فرستادم ، موضوع ایمیل رو که نگاه کردم دیدم رزومه رو " رزمه" نوشتم :| *

اپیزود دوم: اوایل که رزومه میفرستام، برای هر آدرسی ایمیلی یه پیامِ جداگانه میفرستادم ، الآن دیگه گروهی همه رو جمع میکنم و یکی از ایمیلهای قبلی رو فروارد میکنم برای همه !
اون رو
نکاتی برای ترجمه رزومه به زبان انگلیسی
یکی از هیجان انگیزترین و ارزشمندترین راه ها برای استفاده از مهارت انگلیسی تان، این است که در شغلی شروع به کار کنید که با زبان انگلیسی سروکار دارد. اگر به دنبال کاری می گردید که در یک کشور انگلیسی زبان باشد یا نیاز باشد که به انگلیسی صحبت کنید، می بایست برای درخواست، یک رزومه (CV) به زبان انگلیسی ارسال کنید. برای ترجمه رزومه تان از زبان رسمی کشور خود به زبان انگلیسی، لازم هست که چند نکته ی مهم را در ذهن خو
پس از بارگیری قالب رزومه و پرداخت هزینه ماهیانه کم ، از نامحدود استفاده می کنید.
ممکن است شما وسوسه شوید که یک الگوی رزومه در آموزش فتوشاپ را به صورت رایگان بارگیری کنید. الگوهای رزومه رایگان زیادی برای PSD بصورت آنلاین وجود دارد. اما اکثر آنها کیفیتی را که در قالب های برتر موجود در Envato Elements پیدا می کنید ندارند.
https://maktabtv.com/15 بهترین عناصر قالب رزومه PSD
وقتی ساخت رزومه خود را شروع می کنید ، هیچ دلیلی برای شروع با یک تخته سنگ خالی وجود ندارد. برای
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ قابلیت استفاده از وب سرویس ارسال Caller ID
در بعضی از اتوماسیون ها این قابلیت وجود دارد که با دریافت اطلاعاتی از مشتری سابقه و رزومه ای از مشتری را نمایش دهد. ویپ می‌تواند Caller ID را به عنوان منبعی قابل جستجو در اختیار این سیستم ها قرار دهد به این گونه ای که پس از ایجاد تماس، Caller ID توسط سیستم ویپ به اتوماسیون ارسال می‌گردد و اتوماسیون می‌تواند با جستجوی این شماره در دیتابیس خود رزومه ای که شامل بدهی مکالم
از رزومه نویسی تا مصاحبه استخدامی
چطور یک رزومه خوب بنویسیم؟ چگونه یک رزومه خوب طراحی کنیم؟
رزومه خوب چه ویژگیهایی دارد؟
رزومه بد چه ویژگیهایی دارد؟
چه اصولی را باید در نگارش یا طراحی یک رزومه رعایت کنیم؟
فرایند یک مصاحبه استخدامی چگونه است؟
آیا شما هم از شرکت در مصاحبه ی استخدامی دچار استرس می شوید؟
مدیریت استرس را بیاموزیم
مدیریت رفتار و احساسمان را مصاحبه استخدامی بیاموزیم
تا اینجا مهمترین نکاتی را مطرح کردم که همواره در کلاسه
با روزی هزار تومان پروفایل شخصی و رزومه کاری خودت را به دنیای دیجیتال معرفی کن. رزومه ساز آی نوتی iCV، سرویسی جدید از آی نوتی برای خدمت رسانی به خانواده بزرگ آی نوتی رونمایی خواهد شد.#inoti#icv#آی_نوتی#آی_نوتی_شیراز #رامیار_پارسی_شیراز #مهندس_عباس_اله_دادی
از رزومه نویسی تا مصاحبه استخدامی
چطور یک رزومه خوب بنویسیم؟ چگونه یک رزومه خوب طراحی کنیم؟
رزومه خوب چه ویژگیهایی دارد؟
رزومه بد چه ویژگیهایی دارد؟
چه اصولی را باید در نگارش یا طراحی یک رزومه رعایت کنیم؟
فرایند یک مصاحبه استخدامی چگونه است؟
آیا شما هم از شرکت در مصاحبه ی استخدامی دچار استرس می شوید؟
مدیریت استرس را بیاموزیم
مدیریت رفتار و احساسمان را مصاحبه استخدامی بیاموزیم
تا اینجا مهمترین نکاتی را مطرح کردم که همواره در کلاسه
در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد دلایل تفاوت قیمت فرش دستباف بپردازیم اگر شما هم تمایل دارید تا در این خصوص اطلاعاتی بدست آورید همراه ما باشید.عوامل متعددی در تفاوت قیمت فرش دستباف موثر هستند که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد. به طور کلی کسانی که در زمینه خرید و فروش فرش های دستباف تخصص دارند هنگامی که می خواهند در مورد قیمت یک فرش نظر بدهند و یا دو فرش را از نظر ارزش با هم مقایسه کنند به عوامل دخیل در تفاوت قیمت فرش ها
این فرم ساختگی می باشد، برای شرکت های خصوصی، بنگاه ها و حتی مغازه ها که قصد گرفتن اطلاعات ، همکاری و استخدام افراد را دارند همچنین برای مراکز و وب سایت های کاریابی برای کسب اطلاعات کاربران و در خواست کنندگان آگهی های استخدامی و تهیه یک رزومه کامل جهت معرفی به نهادها و شرکت های مختلف کاربرد دارد.

فرم استخدام مخصوص شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی شامل ۱۰ بخش مجزا و تفکیک شده و طراحی شده به صورت استاندارد در یک برگ پشت و روی سایز A4 می باشد.
* (
رزومه و CV چه تفاوت ها و کاربردهایی دارند؟
برای بسیاری از افراد، این پرسش مطرح می‌شود که چرا در برخی از کشورهای دنیا مانند انگلستان از «CV» استفاده می‌شود، در حالیکه در دیگر کشورها مانند آمریکا از رزومه استفاده می‌کنند. تفاوت‌های کمی بین این دو نوع سند درخواست‌نامه وجود دارد. در این مطلب، به تفاوت‌های رزومه و CV پرداخته شده و بیان می‌شود که هر یک برای ارائه به چه جایی مناسب‌تر محسوب می‌شوند.
CV
CV سرنامی برای عبارت «Curriculum Vitæ» است و در لاتین
حیوانات گوسفند و بز دو مورد از حیواناتی هستند که برای تولید شیر، گوشت و ... از آنها استفاده میشود، این دو حیوان تفاوت های زیادی باهم دارند و پرورش هر یک از آنها متفاوت است، در ادامه این نوشته به تفاوت های این دو میپردازیم.
پرورش گوسفندگوسفندان یکی از انواع گاوسانان سم دار و نشخوار کنندگان هستند که به صورت اهلی و وحشی یافت میشوند. انسان ها از گوشت، پشم، پوست و شیر این دام برای تولید محصولات خود و همچنین تهیه غذا استفاده میکنند.گوسفندان کوچک تر
آشنایی با تفاوت عشق زن و مرد به زوجین کمک می‌کند تا با مشکلات کمتری مواجه شوند و با آگاهی نسبت به این مسئله بتوانند بسیاری از اختلافات و سوء تفاهمات بین خود را حل کنند. بسیاری از زوجین در جلسات مشاوره خانواده به علت عدم آشنایی با تفاوت‌های میان بیان و بروز عشق در خود و همسرشان احساس ناامیدی کرده و تصور می‌کنند فرد مقابل دیگر عاشق آن‌ها نیست. در صورتی که اگر با این تفاوت‌ها آشنا شوید روابط عاطفی‌تان بهتر از قبل شده و ارتباطی صمیمی با همسرت
شکستگی استخوان در کودکان

گرچه هر استخوانی در بدن، چه در بزرگسالان و چه در کودکان، ممکن است دچار شکستگی شود، شیوع، شکل، جوش خوردن و بسیاری از متغیر های دیگر که در روند شکستگی و جوش خوردن آن دخالت دارند، در این دو دسته تفاوت‌هایی دارند. مهم‌ترین این تفاوت‌ها عبارتند از:

وجود صفحه رشد
ادامه مطلب

پرینتر لیزر رنگی تک کاره اچ پی مدل سی پی 1025
hp LaserJet Pro CP1025 Color Laser Printer
سرعت چاپ:16 برگ در دقیقه
کیفیت چاپ:600*600
توان چاپ ماهانه:15000 برگ
ورودی کاغذ:150برگ
تونر کارتریج:hp 126a
ظرفیت تونر:حدود 1200 برگ a4
لطفا جهت اطلاع از موجودی و قیمت نهایی HP 1025 تماس بگیرید:
مهام پرینت 02188863954

پرینتر لیزری ۱۰۲۵ کوچکترین پرینتر لیزری رنگی جهان در حال حاضر می باشد.اگر در محل کسب وکار خود به پرینتر لیزری رنگی کوچک و با قیمت مناسب احتیاج دارید پیشنهاد ما به شما پرینتر لیزری
1- چرا در کنکور ارشد و دکتری شرکت کنم؟
با یک مشاوره کنکور ارشد برق در خدمت شما هستیم.
هر داوطلب می تواند اهداف متفاوتی داشته باشد، ما برخی از رایج ترین دلایل را برای شما گردآوری کرده ایم، با مشاوره کنکور ارشد برق لایو آموز همراه باشید.

1. قوی‌تر کردن رزومه
اولین دلیل خوبی که ممکن است باعث شود شما به ادامه دادن تحصیلات دانشگاهی خود متقاعد شوید، برطرف کردن ضعف رزومه‌تان است.شاید شما رزومه‌ی ضعیفی دارید و اکنون می‌خواهید با تحصیل در یک دانش
در سال 2010، تفسیر من از یک وبسایت حرفه ای را درک کردم و در سال های مداخله ای این تفسیر را به طور قابل توجهی تکامل یافته بودم. من خدمات رقیب بالقوه، خدمات وب مانند رزومه (یا CV) یا نمایه حرفه ای یا به سادگی یک وب سایت شخصی را تحلیل کرده ام. علاوه بر این، من همیشه با استفاده از قابلیت های جدید یا ابزار برای وب سایت حرفه ای می آیم. و در اینجا مفهوم اصلی من یک وب سایت حرفه ای است.
یک وب سایت حرفه ای می تواند ترکیبی از "رزومه چند بعدی"، "وب سایت شخصی" و "هویت
نمایشگاه کار چیست؟نمایشگاه کار، رویدادی است که در آن سازمانها با موقعیتهای شغلی خود حاضر شده و فرصت می یابند تا با تعداد زیادی از کارجویان ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام نمایند.ویژگی ها :
استخدام در معتبرترین سازمانهای ایران
امکان ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران جذب و استخدام
آشنایی با فرهنگ سازمانی شرکتهای معتبر
شرکت در کارگاههای آموزشی کاربردی بصورت رایگان
آمارهایی از 13 دوره برگزاری نمایشگاه کار
1- حضور
نمایشگاه کار چیست؟نمایشگاه کار، رویدادی است که در آن سازمانها با موقعیتهای شغلی خود حاضر شده و فرصت می یابند تا با تعداد زیادی از کارجویان ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام نمایند.ویژگی ها :
استخدام در معتبرترین سازمانهای ایران
امکان ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران جذب و استخدام
آشنایی با فرهنگ سازمانی شرکتهای معتبر
شرکت در کارگاههای آموزشی کاربردی بصورت رایگان
آمارهایی از 13 دوره برگزاری نمایشگاه کار
1- حضور
۱- تجربه کاری فارغ التحصیلان تازه کاربرای یک تازه فارغ التحصیل بعد از پیدا کردن شغل نوشتن سابقه کاری سخت‌ترین کار ممکن خواهد بود.این افراد نمی‌خواهند به عنوان یک فرد بی تجربه در نظر گرفته شوند به همین علت ممکن است بخواهند درباره شغل‌های پاره وقت و دانشجویی خود توضیحاتی ارائه بدهند.روی مهارت‌هایی تمرکز کنید که می‌توانید آنها را به موقعیت شغلی خود تعمیم دهیدمهارت‌های قابل تعمیم به شغل مورد نظر در کنار تجربیات کارآموزی بهترین مواردی هست
اگر شما هم می‌خواهید همانند افراد مشهور دنیا، شناخته‌شده و معروف باشید و با نام خودتان یا کسب‌وکارتان در صفحات موتورهای جستجوگر دیده شوید؛ این مطلب را تا انتها بخوانید.
 شاید شما هم یکی از افرادی هستید که همیشه آرزوی داشتن یک سایت شخصی را در ذهن داشته‌اید؛ اما هزینه طراحی و تهیه یک وب‌سایت شخصی، برایتان زیاد بوده و دانش کافی برای استفاده از سایت سازهای معروف مانند وردپرس را نداشته‌اید.
علاوه بر هزینه‌ی طراحی سایت، هزینه تهیه هاست و دا
تفاوت سیاره و ستاره
تفاوت سیاره و ستاره : شاید برای شما نیز جای سوال باشد که ستاره و سیاره چه تفاوت هایی باهم دارند و دلیل اینکه گاهی اوقات به آسمان نگاه می کنیم و برخی از سیارات 
نظیر مشتری و اورانوس را نیز در میان ستاره ها مشاهده می کنیم، چه می باشد؟ اگر سیارات نیز مانند ستارگان از خود نور منتشر می کنند پس چه تفاوتی میان آن ها وجود 
دارد؟!

ادامه مطلب
1️⃣ ویژگی های رفتاری شامل:
تمرکز بیشتری بر فعالیتهای لذت بخش دارند.
از معاشرت با افراد منفی بین و ناراحت پرهیز می کنند.
صبر و حوصله بیشتری دارند.
شوخ طبعند و در شرایط سخت روحیه طنز خود را حفظ می کنند.
بجای عبور از بسیاری موانع، آنها را دور می زنند.
2️⃣ ویژگی های بینشی شامل:
عادت به نگاه مثبت دارند و خوش بین هستند.
اعتماد به نفس بالایی دارند.
توقعات و انتظارات محدودتری از دیگران دارند.
احساس خشم، کینه و انتقام در آنها به سادگی تحریک نمی شود.
مهم ترین کاری که قبل از خرید سیستم سانترال باید انجام دهیم دانستن انواع و تفاوت‌های آن است. سیستم تلفن سانترال از ملزومات شرکت‌ها و سازمان‎ها است. سیستم تلفنی سانترال انواع مختلفی دارد. سیستم‌های تلفن سانترال عادی روش کاری همانند تلفن دارند و کاملا شبیه به تلفن عادی ارتباط را برقرار می‌کنند، اما روش تبادل اطلاعات در سانترال VoIP متفاوت است. در ادامه به بررسی کامل تفاوت سیستم سانترال عادی و VoIP را می پردازیم.
ادامه مطلب
درسته که دم به دم بر همه دم داره برام اتفاقات فاجعه می افته، و حتی در موردش با هیچکی نمیتونم صحبت کنم، اما
سعی میکنم کارایی کنم که خوشحالم کنه
امروز مثلا
شروع کردم به رزومه نوشتن.
هرچند فقط تا اسم و فامیل خودم و اسم دانشگاه پیش رفتم
اما چون چیزیه که خوشحالم میکنه، یه تیکه دیگه ش رو گذاشتم فردا بنویسم. مثلا رشته ی تحصیلی رو :)) بعد مثلا پسین فردا، لابد عنوان پایان نامه رو :))
بعد به این فکر کردم که احتمالا پسین فرداتر که میرسم به قسمت رزومه ی کاری،

بورسیه تحصیلی دوره دکتری در اسپانیا
بر خلاف دوره های تحصیلی کارشناسی در اسپانیا و کارشناسی ارشد در اسپانیا که شرایط بورسیه سخت تری دارد  و هزینه های تحصیل بالاتری هم دارد ، تحصیل در مقطع دکتری در اسپانیا عمدتا با بورسیه همراه است و تقریبا می توان گفت تحصیل در سطح دکتری در اسپانیا رایگان است و فقط هزینه های اندکی در حدود 200 تا 700 یورو بسته به نوع دانشگاه و خدماتی که ارائه می کند در سال از دانشجو دریافت می شود.
بصورت کلی بورسیه تحصیلی دوره دک
استخدام برنامه‌نویس ++C (آقا)
موقعیت مکانی:    - تهران ، تهران.
نوع همکاری:    - پاره وقت.
حداقل سابقه کار:    - مهم نیست.
شرح موقعیت شغلی:      - برنامه نویس مسلط به ++C (ترجیحا آشنا به Qt).      - مسلط بر Object Oriented Programming.      - ترجیحا آشنا به مباحث مهندسی نرم افزار از قبیل:          - مباحث Clean Code.          - اصول SOLID.          - روش و اصول Refactoring.          - قواعد Design pattern.      - آشنایی با برنامه‌نویسی در محیط Linux مزیت محسوب می‎شود.      - آشنایی با Git
یکی از مواردی که اکثر زبان آموزها رو گیج میکنه تفاوت سه تا فعل مهم see ،
look و watch در زبان انگلیسی هست. این سه تا فعل میتونن به معنای دیدن ، نگاه کردن و تماشا کردن استفاده شن ولی طبق معمول یه سری استثنا و تفاوت تو کاربردشون وجود داره که تو این مطلب با هم یاد میگیریم.
برای مشاهده ادامه مطلب تفاوت see و look و watch در زبان انگلیسی کلیک کنید.
باتری چرخه عمیق و باتری خودرو
در این مقاله قصد داریم در مورد تفاوت باتری چرخه عمیق و باتری خودرو کمی صحبت کنیم. همانطور که می دانید باتری ها از نظر ساختار تفاوت هایی دارند که آنها را متمایز کرده و هریک کاربرد ها و طول عمر مختص خود را دارند. پس از مطالعه این مقاله شاید برایتان این سوال پیش بیاید که نوع دیگر باتری که یو پی اس یا سیلد ساکن نامیده می شود چه تفاوتی با این دو نوع باتری دارد، برای پی بردن به این مطلب می توانید مقاله تفاوت باطری خودرو
همانطور که می دانید شیرآلات صنعتی برنزی از جمله مهم ترین شیرآلاتی است که در صنعت بسیار کاربردی می باشد.
در مقالات قبلی شما را با نکاتی مهم در خصوص ریخته گری قطعات چدنی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع شیرآلات صنعتی به دست آورید.
تشخیص برنز و برنج ممکن است گاهی دشوار به نظر برسد. ظاهر آن ها شبیه بهم است، نام مشابهی دارند همچنین ممکن است برخی کاربرد های یکسانی نیز داشته باشند.
البته لازم به ذکر است که این دو ت
زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت‌های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید و جایی برای رویا پردازی نیست.
شناخت درست از تفاوت‌ها و شباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک می کند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج بیشتر به شباهت هایشان اهمیت بدهید، زیرا توجه به تفاوتها، به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج، موج
توضیحات: تفاوت وبلاگ و طراحی سایت

تفاوت اصلی بین وبلاگ و وب سایت این است که وبلاگ برای وب سایت ها ایجاد می شود و وب سایت ها مکانی هستند که وبلاگ ها در آن نوشته می شوند.
وبلاگ ها مجلاتی آنلاین برای استفاده ی عموم می باشند. تفاوت بیشتر این دو را در مطلب زیر مطالعه نمایید

ادامه مطلب

اقامت کاری در اسپانیا
اقامت از طریق کار در اسپانیا یکی از محبوب ترین روش ها برای اقامت اسپانیا است. مهاجرت کاری به اسپانیا نیازمند یافتن کار در این کشور است که می توان از طریق سایت های کاریابی در داخل اسپانیا و یا مراجعه به اداره مهاجرت اسپانیا فرصت های شغلی اسپانیا را مشاهده نمود.
از الزامات مورد نیاز برای دریافت اقامت شغلی اسپانیا داشتن یک کارفرما در کشور اسپانیا است. برای این کار می توانید کارفرما را خودتان با ارسال رزومه به برخی از شر
اگر در دبیرستان هستیدسوابق تحصیلی خود را در قسمت بالای رزومه بعد از خلاصه مهارت‌های خود فهرست کنید. با توجه به اینکه تجربه شغلی چندانی ندارید تمرکز خود را روی قسمت تحصیلات بگذارید.اگر در دانشگاه مشغول به تحصیل هستید یا به تازگی فارغ التحصیل شده‌ایددر این مرحله نیز مانند مرحله قبل، همچنان کفه ترازوی تحصیلات شما از تجربه کار‌یتان سنگین‌تراست.بنابراین اگر تا به حال شغل، پروژه یا فعالیت داوطلبانه مرتبط با شغل مورد نظر خود نداشته‌اید، سا
سخت نگیریم. با خودمان و دیگران دوست و رفیق باشیم و بدانیم «تفاوت‌ها ارزشمند هستند». زیباییِ دنیا به تفاوت‌هاست.
یکی قدبلند و یکی کوتاه، یکی چاق و یکی لاغر، یکی سبزه و یکی سفید. این تفاوت‌هاست که زیبایی ایجاد می‌کند. اگر تاریکی نباشد، روشنایی معنا پیدا نمی‌کند. اگر زرد نباشد قرمز معنا پیدا نمی‌کند. نخواهیم که همه مثل هم بشویم.
نخواهیم همه از یک راه برویم یا مثلِ هم بپوشیم یا مثل هم بخوریم یا مثل هم فکر کنیم.
خلق تفاوتها حکمتی دارد
تفاوت‌ها
جناب آقای ................. 
باسلام و احترام 
پیرو درج آگهی استخدام آن شرکت در نشریه ................. مورخ
................. جهت همکاری در بخش درخواست کالا در آن شرکت، به پیوست
این نامه مشخصات و سوابق شغلی خود (رزومه) را برای اعلام آمادگی جهت همکاری
تقدیم می‌دارم.
امیدوارم ویژگی‌های اینجانب از جمله تحصیل در رشته اقتصاد بازرگانی،
گذراندن دوره‌های بازاریابی، تسلط کامل به زبان انگلیسی، داشتن مهارت‌های
ارتباطی قوی، اعتماد به نفس بالا، اشتیاق به یادگیری مداوم
معمولا افراد وبلاگ نویس هر از مدتی از تجربیات خود در دوران وبلاگی خود حرف می‌زنند. اما کم شده است که بلاگری بیاید از زیان‌هایی که از وبلاگ نویسی داشته است، صحبت کند. برخی هم خیلی آرام ضررهای وارد شده را می‌پذیرند و وبلاگ خود را خاموش می‌کنند.
همه جا بیشتر صحبت از مزایای وبلاگ نویسی است و خب طبیعی هم هست. ما عادت داریم به دنبال دلایلی بگردیم تا کار خودمان را تایید کنیم. معمولا دانشگاهی که درس می‌خوانیم را بهترین می‌دانیم، کارهایی که انجام
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
ما (من و تو)یک شباهت داریم و یک تفاوت !!!
دیوانه دهانش را طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج را انتخاب کرده ام ولی تو انتخاب شده ای و سهمی در انتخاب خویش نداشتی، این تفاوت ماست .
دیوانه گفت :بگذار چیزی را به تو بگویم .گفتم :می شنوم .گفت :بهتر است که بفهمی !!
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت م
حقایق تلخی که در مورد استخدام شدن وجود دارد
این قضاوت ها ممکن است حقیقت نداشته باشند و یا ناعادلانه باشند، اما گاهی اوقات در روند استخدام شدن اتفاق می افتند. آن ها مانند رزومه تان که تحویل می دهید، بخشی از روند مصاحبه هستند. وقتی که شما رزومه خود را تنظیم می کنید، باید به قضاوت ها و ارزیابی هایی که ممکن است از آن شود، توجه نمایید.
پس بهتر است در ابتدا خودتان دستاوردهایتان را ارزیابی کنید. سپس می توانید متوجه شوید که آیا برای شغل مورد نظر مناسب
یک روز که به دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت من
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت
طراحی سایت شخصی باعث بهتر دیده شدن شما در دنیای حرفه ای می شود. امروزه با گسترش اینترنت، حضور در این فضا تبدیل به امری ضروری شده است. بر این اساس افراد مختلف با اهداف گوناگون اقدام به راه اندازی سایت شخصی می کنند. در این مقاله تصمیم گرفتیم به موضوع طراحی سایت شخصی بپردازیم. موضوعاتی که در ادامه به آن پرداخته می شود عبارتند از:
مزایای داشتن یک سایت شخصی
چه کسانی باید سایت شخصی داشته باشند؟
ویژگی های یک سایت شخصی مناسب
سخن پایانی
اگر قصد راه ا
یکی از دغدغه های اولیا برای دانش آموزان یافت یک مشاور تحصیلی مناسب هست!
اما خب یه مشاور تحصیلی خوب چه ویژگی هایی داره؟

مشاور خوب همیشه در دسترسه! : اره خوب اگر قراره دانش آموزان از یه مشاور خوب استفاده کنه باید بتونه هر زمانی از طریق تلفن بهش بگه که کمک نیاز دارم! معمولا مشاورین خوب این امکان رو ندارن و چون سرشون شلوغه ترجیح میدن خیلی در دسترس نباشن :(
مشاور خوب خودشم سواد خوبی داره : باید مطمئن شد که مشاور از رزومه کافی برای دریافت مشاوره داره
تفاوت مستر کارت با ویزا کارت

این دو کارت یعنی مستر کارت و ویزا کارت از نظر نرخ
سود، محدودیت های اعتبار، برنامه های پاداشی و ویزگی های سیستمی تفاوت هایی
دارند. البته بیشتر تفاوت های این دو کمپانی در ارائه خدمات متوجه کردیت
کارت ها است و در کارت های اعتباری تفاوت آنچنانی به چشم نمی خورد.

هر دوی مستر کارت و ویزا کارت دو برند مشهور کردیت
کارت در جهان هستند اگر چه خود این کمپانی ها اقدام به دور ک
سبزکاپ از علاقه مندان به بازاریابی در فروش محصولات علاقه دارند استخدام به عمل می آورد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های :09351773099 و 09123038918 تماس بگیرید.به آدرس سایت سبزکاپ که در تصویر آمده رفته و فرم دعوت به همکاری را تکمیل نمایید.همچنین می توانید رزومه ی خود را به آدرس ایمیل شرکت ارسال نمایید.sabzcup@gmail.com

فرم استخدام

منبع خبر:
زونا ، دکر ، ورق سفالگری Prachin ، Andovilla
سوابق ویلنا
ویلانما از سال 2000 با تیم مدیریتی مجرب و مجرب در زمینه سقف های شیروانی از انواع مختلف فعالیت می کند. به یاری خداوند ، در این فراز و نشیب ها ، ما پروژه های عملیاتی متعددی را در سراسر کشور انجام داده ایم و با آگاهی از جزئیات مدیریت استاندارد ، توانسته ایم رزومه های بسیاری را در مناطق مختلف کشور عزیزمان ارائه دهیم.
مواد عملکرد ویلانما
در ابتدا مواد محدودی مانند آرد سیمان ، ورق های سینوسی و
تفاوت پنجره pvc با یو پی وی سی:در این مقاله به بررسی تفاوت پنجره pvc با upvc می پردازیم. همان طور که می دانید صنعت درب و پنجره سازی هر روزه در حال پیشرفت است. پنجره یو پی وی سی از آخرین مدل های پنجره دو جداره است. قبل از upvc پنجره های pvc مورد استقبال بودند. در واقع یو پی وی سی نسخه پیشرفته تری از پی وی سی است.

ادامه مطلب
در این نوشته از سری مطالب بخش آموزش پرتال دلبرانه قصد داریم به موضوع تفاوت لالیک اصل و تقلبی بپردازیم.
با توجه به اینکه امروزه مشکلی که در بیشتر اجناس با آن روبرو هستیم تشخیص تقلبی و اصلی بودن آن است.
ادکلن لالیک اصل و تقلبی نیز با هم تفاوت هایی دارند که میتواند به ما در تمیز دادن این دو کمک کند.
در ان مطلب سعی کرده ایم این موارد را بررسی نماییم.از این که ما را انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
با ما همراه باشید….
تفاوت لالیک اصل و تقلبی رو چجوری تشخی
شما از این شرکت می توانید بهترین دوربین های آنالوگ، شبکه، اچ دی و رمز گذارهای ویدوئی را بخواهید. این شرکت با رزومه موفق خود در سطح جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد و جزو برترین برندهای دوربین مدار بسته می باشد. تصور کنید که کلیه دوربین های مدار بسته سطح شهر مدرنی چون سنگاپور از پروژه های بین‌المللی این شرکت است و در کشور چین دو پروژه مهم استادیوم ملی المپیک پکن و پروژه “شهر امن” شهر چونگ کینگ از سوابق اجرایی این شرکت شده است.
به جز سوابق بی
مدیریت بازاریابی و فروش
بازاریابی
تبلیغات
امور قراردادها
فروش از طریق نمایندگان
باشگاه مشتریان و CRM
دیجیتال مارکتینگ
فروش فروشگاهی
خدمات فنی مهندسی فروش
اتوماسیون و حسابداری فروش
خدمات پس از فروش
افزایش توان رقابت در بازار
کمپین های فروش
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
پرورش و فروش کرم میل ورم بصورت زنده و خشک شده | کرم میل ورم و سوپر ورم (پرورش/استفاده)
تفاوت میل ورم و سوپر ورم
تفاوت هایی بین میلورم و سوپرورم وجود دارد که در این بخش به آنها اشاره میکنیم.
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم
ارزش غذایی میل ورم و سوپرورم متفاوت بوده و بسته به نیاز حیوانات خانگی شما انتخاب خواهند شد. ( بدلیل اهمیت ارزش غذایی بصورت مفصل در آینده مورد آنالیز و مقایسه قرار خواهیم داد )
ثبت سفارش فقط ارسال پیامک : ۱۸۲
با سلام و عرض ادببنده پسری 28 ساله کارمند که مدت دوماهه نامزد کردم.تحصیلات هردویمان دکترا است. و به هم علاقه داریم چند وقتی هم قبل از نامزدی باهم بودیم و مشکلی نداشتیم. خانواده من به علت تفاوت هایی که بین خانواده ها بود مخالف بودن ولی با اصرار بنده موافقت کردند.ما هنوز رسما عقد نکردیم.ما دو نفر خداروشکر باهم مشکلی نداریم مشکل اصلی تقاوت فرهنگ ها و خانواده هاس.مثلا خانواده من مذهبی و اهل نماز و روزه در حالی که پدر عروس خانم اصلا هیچ اعتقادی به ا
تفاوت اسلام و ایمان
اسلام چیست و چه تفاوتی با ایمان دارد؟
چرا هر مسلمانی مومن نیست و امتیازی که مومنین دارند چیست؟
برای اولین بار خداوند بلند مرتبه به طور صریح بین اسلام و ایمان تفاوت گذاشت و هر مسلمانی را تسلیم شده ی واقعی ندانست و به ایمان سفارش کرد.
ادامه مطلب
نگارش ایمیل مکاتباتی
یکی از مهارت هایی که همیشه در فرآیند اپلای خیلی مهم هستند، مکاتبه با اساتید یا دانشگاه‌ها می باشد. متقاضیان بسیار زیادی وجود دارند که به ‌دلیل عدم توانایی در ایجاد ارتباط با اساتید و دانشگاه‌ها علی رغم توانایی های بالا و رزومه خوبی، از فرآیند اپلای از سایر رقیبان عقب می مانند. این همان دلیلی است که مشاهده می کنیم که افرادی با رزومه خیلی خوب موفق به اخذ پذیرش تحصیلی نمی شوند و در مقابل شخصی با داشتن رزومه متوسط، از چند
درج تبلیغات مشاغل ، کالا و خدمات ، رزومه فقط مِشَد و حومه درج لینک = مسدود توسط ربات. اضافه کردن ربات = مسدود درج آیدی و فوروارد تبلیغ آزاد شرط تبلیغات = ادد 10 نفر روزانه [بینهایت] میتوانید تبلیغ کنید لینک گروه:https://t.me/joinchat/JErASkW74p4I9hhCoA7vAw
امروز اولین روز سال 2020 هست و سال جدید به همه تبریک میگم.امیدوارم سال 2020 برای خودم و همه سال خیلی خوبی باشه و پر از اتفاق های خوب باشه

در راستا کارهای گرفتن اقامت برای آلمان برای ویزای جستجوی کار، شروع کردم برای شرکت های مختلف رزومه فرستادن، و خدارو شکر یکی از شرکت ها برای من وقت مصاحبه تلفنی در نظر گرفت.مصاحبه تلفنی قرار بود با مدیر نیروی انسانی باشه ولی مصاحبه من با مدیر فنی برنامه نویسی بود، من کلی تمرین کرده بودم برای مصحابه با مدیر نیرو
سلام خدمت همه ی استقلالی های عزیز امیدوارم حال و احوالتون خوب باشه از اونجایی که قراره ما در رسانه هواداری استقلال سایت جامع باشیم قطعا به همکاری شما هم نیاز داریم از شما اگر کسی گرافیست ، عکاس و نویسنده علاقمند هست که در تیم رسانه ای شرکت داشته باشه به ایدی زیر رزومه خودتون رو ارسال کنید.
@amirtajiiii7

با تشکر از شما بهترین هواداران دنیا
رزومه کاری (Resume) نوشته ای است که پیشینه سوابق تحصیلی، مهارت های شغلی، تجربیات کاری و مهارت های فرد جویای کار در آن درج می شود. در واقع شرکت ها و بنگاه های مختلف برای استخدام افراد، نیاز به نوعی پیش زمینه دارند تا بتوانند از میان درخواست های موجود مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایند. از این رو نیاز به داشتن رزومه مناسب برای فرد متقاضی کار بسیار ضروری می باشد.
در برخی از کشورها به جای رزومه از عبارت CV که مخفف کلمه Curriculum Vitae استفاده می شود. همچنین کا
شرکت sts سهند تبریز از سال 1385 مورد تائید ثبت شرکت ها کشور قرار گرفته و در زمینه های مختلف پروژه های بین المللی پیمانکاری عمرانی فعالیت چشم گیری داشته. که تاکنون در کشورهای ترکیه. اقلیم کوردستان عراق . آذربایجان  . ارمنستان گرجستان .ایران فعالیت های قابل توجهی داشته. 
ادامه مطلب
عمری که بی عشق بگذرد، بیهوده گذشته است. نپرس که آیا باید در عشق الهی باشم یا عشق مجازی، عشق زمینی یا عشق آسمانی، یا عشق جسمانی؟ از تفاوت‌ها تفاوت می‌زاید. حال آنکه به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی، در آتشش، یا بیرونش هستی، در حسرتش.
#ملت عشق

خرید برنج هاشمی

خرید برنج و تشخیص برنج مرغوب با توجه ویژگی ظاهری انواع برنج که بسیار شبیه به هم هستند کار آسانی
نیست.
هنگام خرید برنج به چند نکته باید توجه کنید:
یک: از جایی که برنج می خرید اطمینان حاصل کنید که برنج اصل به شما بفروشد بساری از گونه های برنج
شبیه به برنج هاشمی و صدری هستند که به سختی می توان آن را از برنج هاشمی تشخیص داد
دو: اگر قیمت برنج از قیمت عرف بازار پایین تر بود یا برنجی که در شهرستان می خرید با قیمت شالیکوبی
در گیلان ی

تفاوت روحیەی فرد ذهن آگاه با فرد معمولی
تفاوت روحیە افراد ذهن آگاه با فرد معمولی در ۷ عنصر اساسی است. حقیقت اگر بخواهیم تفاوت
روحیەی فرد ذهن‌آگاه با فرد معمولی را مشخص کنیم باید هفت عنصر کلیدی ذهن آگاهی را از قبل بشناسیم
تا بتوانیم نسبت به ذهن‌آگاه بودن یک فرد یا معمولی بودن او اظهار نظر کنیم. شما می توانید با استفاده
از این ۷ عنصر و همچنین راهکارهای شاد زیستن و داشتن آرامش درونی در زندگی نیز ذهنی آگاه داشته باشید
تا نسبت به اتفاق های پی
افراد متخصص ودارای فن را همه جا پذیرا هستندکانادا نیز این افراد را میپذیرد اگر دارای فنی هستید وبه توانایی خود ایمان دارید میتوانید برای اقامت در این کشور اقدام کنید

مهاجرت نیروی متخصص
برنامه جدید Express Entry و مراحل مهاجرت به کانادا از طریق این برنامه:
در این سیستم متقاضیان باید اطلاعات خود را در یک سیستم الکترونیک آنلاین وارد کنند که به آنExpression of Interest گویند. ظرف ۳۰ روز از این تاریخ نیز باید رزومه متقاضی در سیستم بانک اشتغال سازمان منابع انس
1. با خلاصه‌ای از خودتان شروع کنید (مشخصات + اطلاعات شخصی)
امروزه مدیران و کارشناسان جذب و استخدام انتظار معرفی خودتان در پاراگرافی کوتاه و جذاب
دارند که شما و بهترین عملکردتان را به صورت خلاصه تشریح کند. به عبارت
دیگر، برای شروع کار رزومه نویسی، در قالب جمله‌های کوتاه به این سوال که
"چرا باید شما را جذب کنیم"، پاسخ دهید و اطمینان حاصل کنید که شایستگی‌های
مرتبط شما برای ایفای نقش نیز در این خلاصه توضیح داده شده است.
۲. (دستاوردها + مدارج تحص
فرزندم :
انسانها یک وجه اشتراک انکار نشدنی دارند
و یک وجه تفاوت برجسته...
اشتراکشان این است که هیچ انسانی هرگز میل به عاشق شدن رهایش نمی کند...
و افتراقشان به این است که عده زیادی از انسانها این توانمندی را دارند که خودشان را فریب بدهند که همچین میلی ندارند و عده کمتری شجاعت این را دارند که با این میلشان روبرو میشوند...
از این عده ی کمتر، عده قلیلی هم این میل را بدرستی میشناسند و میتوانند این میل را مدیریت کنند...
اینها غریب میشوند...
اما...
نه تنها
-چپ یا راست؟+چپچوب شوری که تو دست چپ و پشت سرش قایم کرده بود رو سمتم دراز کرد و گفت آخه چرا همش اونی که توش بیشتره مال تو میشه؟؟!بسته چوب شور رو گرفتم و نگاه کردم. کاملا پرِ پر بود! چون از نظر حجم شبیه هیچکدوم از چوب شورهایی که اینهمه سال خوردیم نبود تصمیم گرفتیم هر کدوم مال خودمون رو بشماریم تا ببینیم چقدر تفاوت دارن!احتمالا دو تا یکی شده بود.چهل و دو، بیست و پنج به نفع من:)))بهش میگن شانس. از نوع خوب و بدش وجود داره. چیزی که نصیبت میشه بدون اینکه
تحصیل در پرتغال در مقطع دکتری
اگر قصد ادامه تحصیل در اروپا را داشته باشید بدون تردید پرتغال یک انتخاب بسیار عالی برای عقلامندان به تحصیل در دوره دکتری در پرتغال می باشد. هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی دانشگاه های پرتغال را ادامه تحصیل انتخاب می کنند زیرا این دانشگاه ها اعتبار زیادی در سطح جهان دارند.
بهترین دانشگاه های پرتغال برای ادامه تحصیل در پرتغال در مقطع دکتری را می توان دانشگاه های لیسبون، پورتو و یا کمیبرا دانست که د
توضیحات فایل
دانلود سوالات و جزوه ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل جزوه کامل و سوالات دوره ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی با فرمت پی دی اف و ورد جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت روانشناسی تفاوت های فردی می باشد که پس از پرداخت آنلاین می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد
اگر می‌خواهید بفهمید کسی را دوست دارید، یا عاشق‌اش هستید، به ۹ تفاوت عشق و دوست داشتن نگاهی بیندازید:۹ تفاوت عشق و دوست داشتن
۱. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، قلب‌تان تندتر می‌تپد، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، فقط خوش‌حال می‌شوید.
۲. در کنار کسی که عاشق‌اش هستید، زمستان مثل بهار می‌شود، ولی در کنار کسی که دوست‌اش دارید، زمستان فقط یک زمستان زیبا می‌شود.

ادامه مطلب
یه بار یه جمله قشنگ شنیدم از یکی:
وقتی بارون میباره،
همه پرنده ها دنبال یه سرپناهن؛
ولی عقاب برای خیس نشدن بالا تر از ابر ها پرواز میکنه...
پس شاید،

این دیدگاه آدماس که تفاوت هارو خلق میکنه.
شاید برای موفق شدن باید دیدگاهتونو تغیر بدین*
استخدام مترجم 
ما در دارالترجمه رسمی پارسیس همواره قادریم با استفاده از آزمون های تخصصی مترجمین بسیاری را به نیروی خود در دپارتمان ترجه اضافه کنیم 
ما در سایت دارالترجمه رسمی پارسیس فرم مکانیزه استخدام را ایجاد کردیم تا مترجمین بتوانند از طریق آن رزومه و اطلاعات شخصی را ارسال فرمایند .
اگر تا به حال با برنامه های ایمیل مانند Outlook یا Thunderbird را در تلفن هوشمند خود تنظیم کرده باشید، حتما در تنظیمات مجبور به انتخاب بین POP و IMAP هستید. در این مقاله ، نوین هاست نحوه کار POP و IMAP و تفاوت بین آنها را توضیح خواهد داد. این امر به شما امکان می دهد بهترین مورد را انتخاب کنید. با ما همراه باشید!

سرور مجازی , سرور مجازی ایران , هاست وردپرس
ادامه مطلب
تفاوت فکری من و بنیامین درباره مقوله ازدواج  اینه که من میگم عشقم تمام تلاشم رو برای خوشبختی مون میکنم اگر نشد خودمون عذاب نمیدیم.
خب بنیامین میگه خشن میشه و میگه نههه,  هیچ وقت جدا نمی شیم,  آبرومون میره و ما تو آیینمون طلاق نفرین شدس,و طلاق نداریم...
بیدار میشوم. رزومه‌ام را داخل فولدر میگذارم. فولدر را داخل کیفم میگذارم. آماده میشوم. میروم دانشگاه. در صنف ترموداینامیک پشت سرم نشسته. صنف تمام میشود. بچه‌ها میروند بیرون. در مقابل استاد دستیار (TA) میایستم. دستهایم می‌لرزند. یخ زده‌ام.  سرش را از لپتاپ بلند میکند. با لبخند از فاصله‌ی نیم متری برایش دست تکان میدهم و سلام میکنم. خشن میگوید «WHAT DO YOU WANT? I'M VERY BUSY» قلبم می‌ریزد. گنگ میشوم. بریده بریده میگویم «باشد برای بعد.» میگوید «شوخی کردم. چیک
آگهی استخدام رایگان 99 【تمام استانها】

لینک مشاهده :

https://sites.google.com/site/dabiramoz9/ad-free-employment-99

آگهی استخدام | - شرکت مادر تخصصی توسعه و تجهیز
آگهی استخدام. مقدمه. با حمد و سپاس به درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان ...

درج رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو کار
درج رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو کار. ... توجه توجه. کاربر گرامی جهت ثبت آگهی در سایت ثبت نام و سپس آگهی
یکی از مسائلی که در مورد دخترها و پسرها مطرح می شود این است که دخترها احساسی هستند در مقابل پسرها منطقی می باشند . دخترها می خواهند بدانند چرا پسرها احساسات ندارند و پسرها هم می خواهند بفهمند که چرا دخترها فقط بر اساس احساساتشان زندگی می کنند و منطق ندارند . این تفاوت یک مساله روانشناسی فوق العاده پیچیده است که در این مطلب سعی می شود به زبان ساده مفهوم علمی این تفاوت رسانده شود .
ادامه مطلب
به نظرم  تفاوت اشعار معاصر با قدیمی،مثل تفاوت چای دمی است با چای کیسه ای!تو تا به پای اشعار کهن صبر نکنی،تا مانوس نشوی و بارها با دل و جانت زمزمه اش نکنی،تا شب بیداری نکشی با آن، تا زانوی غم بغل نکنی و به پهنای صورت اشک نریزی،نمی توانی از خواندن غزل حافظ و یا سعدی لذت کافی ببری.باید صبر کنی تا دم بکشد! اما اشعار معاصر نه، می توانی در هر حالتی که هستی یک شعر از اینترنت پیدا کنی و بخوانی و لذت ببری و تمامش کنی و کمی هم از آرایه های ادبی اش تعریف کنی
حتما شما به هنگام استخدام، واژه رزومه کاری را شنیده اید و یا تا کنون نسبت به تهیه رزومه کاری برای خود اقدام کرده اید. رزومه، برگه معرفی نامه ای است که هر فرد، درباره قابلیتها و تواناییهای کاری و میزان تحصیلات و سوابق خود تهیه و به دیگران ارائه می نماید. هدف از ساخت رزومه استخدامی در مرحله اول، دعوت شما به مصاحبه کاری است. در جلسه مصاحبه است که دیگران می توانند درباره توانایی شما قضاوت نمایند. بنابراین مهمترین کاربرد رزومه، انتخاب شما از بین
یک شعاری را خیلی وقت پیش توی کلاسورم نوشتم که بعدا اتفاقی یک زمانی که احتیاج داشتم جلوی چشمم آمد نوشته این بود:
you dont think average, you don't perform average.

فکر میکنم آدم ها در دنیا هر چه را که بیشتر نیاز دارند بهتر می بینند و بیشتر می گویند! فکر می کنم این یکی از همان هاست. گفتم همیشه آخر کار خیلی مهم است. فکر می کنم یک هویی آخر کار ، چند قدم مانده نزدیک است بیایم روی همان خط average. فکر میکنم از صبح که داشتم رزومه مینوشتم اخرش نزدیک شدم روی همین average. خستگی چیزی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

爱情故事